Švicarski beli ovčar
Švicarski beli ovčar
Švicarski beli ovčar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Švicarski beli ovčar

Forum za vse ljubitelje pasme
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
Išči
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
fliegeland unterberg beli ovčar švicarski
Latest topics
» Slo white rose Venus
Kaj mi je pri mojem švicarju najbolj všeč? Icon_minitimePet Sep 15, 2017 8:57 pm by Anja

» Koliko aktivnosti potrebuje BŠO?
Kaj mi je pri mojem švicarju najbolj všeč? Icon_minitimeSob Maj 06, 2017 1:40 am by Anja

» Vzreditelji pasme
Kaj mi je pri mojem švicarju najbolj všeč? Icon_minitimeSob Apr 29, 2017 1:11 am by vom Weissen Unterberg

» Kaj znajo naši švicarji?
Kaj mi je pri mojem švicarju najbolj všeč? Icon_minitimePet Apr 28, 2017 10:26 am by Anja

» Moja zgodba-pot do razsvetlitve
Kaj mi je pri mojem švicarju najbolj všeč? Icon_minitimePon Jul 18, 2016 3:07 am by Anja

» Kastracija in sterilizacija
Kaj mi je pri mojem švicarju najbolj všeč? Icon_minitimePon Jul 18, 2016 12:17 am by Anja

» Kdo je to beli švicarski ovčar?
Kaj mi je pri mojem švicarju najbolj všeč? Icon_minitimeNed Jul 17, 2016 11:09 pm by Anja

» Pasji športi
Kaj mi je pri mojem švicarju najbolj všeč? Icon_minitimeNed Jul 17, 2016 11:00 pm by Anja

»  Žival kot darilo ali igrača? Nikakor!
Kaj mi je pri mojem švicarju najbolj všeč? Icon_minitimeNed Jul 17, 2016 10:53 pm by Anja

Marec 2024
PonTorSreČetPetSobNed
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Affiliates
free forum


 

 Kaj mi je pri mojem švicarju najbolj všeč?

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Aria

Aria


Število prispevkov : 25
Join date : 14/05/2013

Kaj mi je pri mojem švicarju najbolj všeč? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Kaj mi je pri mojem švicarju najbolj všeč?   Kaj mi je pri mojem švicarju najbolj všeč? Icon_minitimeTor Dec 31, 2013 7:19 am

Živjo!

Zanima me kaj je vam pri vašem švicarčku najbolj všeč? Oziroma katere lastnosti vašega švicarja bi izpostavili kot pozitivne? Ali imam kaksno lastnost, ki vas zmeraj nasmeji ali spravi v dobro voljo?

Meni je pri Arii smešno, ko jo pošljem v kobačo ali že sluti kaj sledi pa ji ni za it, kako se pripopa na tla in me milo gleda Wink 
Všeč  mi je kako se carta in stiska k meni. Všeč mi je kako je prijazna do ljudi in živali. 

In super jo gledati kako odrašča.... vedno bolj je poslušna, vedno več ima samokontrole in kljub temu, da ne živim z njo je očitno, da mene sprejam za "ta glavnega", uboga pa vse domače. Sam ene hitreje kot druge Wink Ima zlo naštudiranega vsakega posebej. Ve na koga lahk skače, kdo ji popušča, koga bo najhitreje nagovorila za igro.

Pa užitek jo je učit trikce.... v večini primerov že v drugem poskusu pogrunta kaj želim....najbolj smešna pa je, ko poksuša pridobit nagrado z nakljucnim izvajanem trikcev enega za drugim. 

Ne smeva pa na sprehod ob vodo v zimskem času.... zadnjič sem jo spustila in nisem bila pozorna, da je potok tam... in ko sem neki jemala iz avta, jo pokličem.... in je že bila čisto mokra.... zunaj pa minus... je bilo hitro konec sprehoda Wink
Nazaj na vrh Go down
Anja
Admin
Anja


Število prispevkov : 184
Join date : 02/04/2013
Kraj : Maribor

Kaj mi je pri mojem švicarju najbolj všeč? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kaj mi je pri mojem švicarju najbolj všeč?   Kaj mi je pri mojem švicarju najbolj všeč? Icon_minitimeSob Jul 19, 2014 4:22 am

Sicer (še) nimam SWS-ja a me na njih najbolj privlači ekstremna navezanost in zaščitniškost do lastnika, nekatere psice sledijo kot sence, všeč mi je njihova potreba po gibanju, zmožnost učenja, s svojim bi počela  od trikcev do agility-ja če bi lahko, všeč mi je vsestranskost teh psov in da bi storili vse za lastnika.-
Nazaj na vrh Go down
https://svicarskibeliovcar.slovenianforum.com
 
Kaj mi je pri mojem švicarju najbolj všeč?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Švicarski beli ovčar :: Beli Švicarski ovčar :: Ostalo-
Pojdi na: