Švicarski beli ovčar
Švicarski beli ovčar
Švicarski beli ovčar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Švicarski beli ovčar

Forum za vse ljubitelje pasme
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
Išči
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
beli švicarski unterberg ovčar fliegeland
Latest topics
» Slo white rose Venus
Pohvale foruma Icon_minitimePet Sep 15, 2017 8:57 pm by Anja

» Koliko aktivnosti potrebuje BŠO?
Pohvale foruma Icon_minitimeSob Maj 06, 2017 1:40 am by Anja

» Vzreditelji pasme
Pohvale foruma Icon_minitimeSob Apr 29, 2017 1:11 am by vom Weissen Unterberg

» Kaj znajo naši švicarji?
Pohvale foruma Icon_minitimePet Apr 28, 2017 10:26 am by Anja

» Moja zgodba-pot do razsvetlitve
Pohvale foruma Icon_minitimePon Jul 18, 2016 3:07 am by Anja

» Kastracija in sterilizacija
Pohvale foruma Icon_minitimePon Jul 18, 2016 12:17 am by Anja

» Kdo je to beli švicarski ovčar?
Pohvale foruma Icon_minitimeNed Jul 17, 2016 11:09 pm by Anja

» Pasji športi
Pohvale foruma Icon_minitimeNed Jul 17, 2016 11:00 pm by Anja

»  Žival kot darilo ali igrača? Nikakor!
Pohvale foruma Icon_minitimeNed Jul 17, 2016 10:53 pm by Anja

April 2024
PonTorSreČetPetSobNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Affiliates
free forum


 

 Pohvale foruma

Go down 
+3
Bijeli anđeli
sancy990
Anja
7 posters
AvtorSporočilo
Anja
Admin
Anja


Število prispevkov : 184
Join date : 02/04/2013
Kraj : Maribor

Pohvale foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Pohvale foruma   Pohvale foruma Icon_minitimeTor Apr 02, 2013 9:34 pm

Tukaj napišite kaj vam je na forumu všeč in kaj vas pritegne, da ga obiskujete, bom vesela vsakih pohval.

LP
Nazaj na vrh Go down
https://svicarskibeliovcar.slovenianforum.com
sancy990




Število prispevkov : 4
Join date : 29/05/2013
Age : 33
Kraj : šentjur - rogaška

Pohvale foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale foruma   Pohvale foruma Icon_minitimeSre Maj 29, 2013 9:04 pm

Pozdravljena Anja!

Sem vesela da sem našla tale tvoj forum, kajti imava podobne želje. Tudi jaz si želim v prihodnosti imeti takega lepega kužka, vendar s fantom še nisva povsem poenotila najinega mnenja. Imava še malo časa kajti sedaj iščeva še hiško za najino skupno domovanje trenutno sva v najemniški hiši. Imava 3 favorite: beli švicarski ovčar, nemški ovčar in švicarski planšar. od teh še edino švicarskega belega nisva videla v živo ostala dva pa in tudi švicarski planšar nama je zelo všeč.
lp Sandra
Nazaj na vrh Go down
Anja
Admin
Anja


Število prispevkov : 184
Join date : 02/04/2013
Kraj : Maribor

Pohvale foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale foruma   Pohvale foruma Icon_minitimeSre Maj 29, 2013 9:33 pm

Dobrodošla! Very Happy

Sem vesela, da se je našel nekdo, ki strmi k enaki želji kot jaz.
Jaz sem se za belega švicarja odločila predvsem zaradi njegovih karakteristih, ki nama s fantom 100% ustrezajo.

Predvsem ta njegova zvestoba in predanost lastniku, navezanost, ko si želi biti s človekom, ga spremlja na vsakem koraku, želja ugoditi lastniku, inteligenca...
Namreč pri moji samojedki trenutno pogrešam tisto brepogojno navezanost, je dokaj neodvisna psička.

Poleg tega me je pri švicarjih pritegnilo njegovo zdravje, pasma ni tako razširjena kot njegov predniik nemški ovčar. Nemški ovčarji so že zelo uničeni in nevem, res nevem kje najti zdravega nemca saj so jih že čisto pohabili. Sad Poleg tega ima švicar veliko bolj mil karakter ni toliko nagnjen k dominanci kot nemški ovčar. Švicarjem kar pravijo " mila oblika nemškega ovčarja"

Moji sorodniki imajo velikega švicarskega planšarja. Sicer imajo krajšo življenjsko dobo kot beli švicar, pa vendar mi je njihov karakter res zeloo všeč. Smile Ti lahko kdaj pošlem kakšno fotko na zasebno sporočilo. Psu je ime King Smile Rodovniško ( Artur). Super psi!

Pa vendar so meni bolj všeč srednje dlaki/dolgodlaki psi z daljšo življenjsko dobo ki niso preveč trmasti, sem morala v mojo samojedko vložiti ogromno truda, da me zdaj uboga skoraj 100%, se je splačalo pa vendar sem se odločila za " lažjo" pasmo Smile


Lep pozdrav!
Nazaj na vrh Go down
https://svicarskibeliovcar.slovenianforum.com
Bijeli anđeli

Bijeli anđeli


Število prispevkov : 15
Join date : 22/04/2013

Pohvale foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale foruma   Pohvale foruma Icon_minitimeČet Maj 30, 2013 8:37 pm

Anja, svaka čast na inicijativi i uređenju foruma, nadam se da ce uskoro brojati veliki broj članova spremnih na druženje i izmjenjivanje iskustva...
Nazaj na vrh Go down
lenciprva

lenciprva


Število prispevkov : 15
Join date : 04/04/2013

Pohvale foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale foruma   Pohvale foruma Icon_minitimeČet Maj 30, 2013 8:49 pm

Sancy 990, kakšno naključje! Tudi jaz sem izbirala med švicarskim planšarjem in belim švicarskim ovčarjem. Ker smo predtem imeli dogo in anatolca, sem se sicer bolj ogrevala za planšarja, vendar pa je potem zaradi majhnih otrok prevladal belko Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
In ni mi žal, saj je res fantastična pasma!!!
Nazaj na vrh Go down
Anja
Admin
Anja


Število prispevkov : 184
Join date : 02/04/2013
Kraj : Maribor

Pohvale foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale foruma   Pohvale foruma Icon_minitimeČet Maj 30, 2013 9:48 pm

Bijeli anđeli je napisal/a:
Anja, svaka čast na inicijativi i uređenju foruma, nadam se da ce uskoro brojati veliki broj članova spremnih na druženje i izmjenjivanje iskustva...

Tihana! I love you

Hvala vam!!! I love you
Nazaj na vrh Go down
https://svicarskibeliovcar.slovenianforum.com
sancy990




Število prispevkov : 4
Join date : 29/05/2013
Age : 33
Kraj : šentjur - rogaška

Pohvale foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale foruma   Pohvale foruma Icon_minitimePet Maj 31, 2013 9:23 pm

Anja hvala za dobrodošlico. Sedaj bom tudi imela možnost iz prve roke povprašat kar me še zanima o teh lepotah.

Lenciprva sem vesela da se še najde kdo tak, ki je imel podobne želje. Sej potem ko dobiš tako malo lepo kepico v roke ti ni za nobenega žal. prečudovitega kužka imate.

lp
Nazaj na vrh Go down
Ally Babette

Ally Babette


Število prispevkov : 13
Join date : 14/05/2013

Pohvale foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale foruma   Pohvale foruma Icon_minitimeSob Jun 01, 2013 4:21 am

Sancy in lenciprva, očitno imamo lastniki belih švicarjev in tistih, ki to še bodo, zelooo podobne okuse. Tudi mi smo namreč bili že skoraj odločeni za švicarskega planšarja, vmes se je porodila še želja po dogi ... No, in potem smo čisto po naključju izvedeli za gospo Brabaro s Ptuja in jo kar kontaktirali. Smo pa enega belega švicarja občudovali že pred leti, tako da smo že nekaj vedeli o pasmi. Ja, in ko smo prišli k Brabari in njeni pasji družinici, je to bilo to. Od psičk je ostala samo še Ally in očitno čakala na nas sunny.

Kot je že zapisala Anja, so resnično vdani in zvesti spremljevalci. Ally je kot senca, vsepovsod me spremlja; tudi ko drema pa se kam prestaviš, je že za tabo.
Kar se pa tiče otrok - je pa naša "pesa" čista pravljica: prijazna, nežna, igriva in vedno pripravljena za kakšne lumparije - ja, to je glavno.
Nazaj na vrh Go down
lenciprva

lenciprva


Število prispevkov : 15
Join date : 04/04/2013

Pohvale foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale foruma   Pohvale foruma Icon_minitimeSob Jun 01, 2013 7:37 am

Ally Babette je napisal/a:
Sancy in lenciprva, očitno imamo lastniki belih švicarjev in tistih, ki to še bodo, zelooo podobne okuse. Tudi mi smo namreč bili že skoraj odločeni za švicarskega planšarja, vmes se je porodila še želja po dogi ... No, in potem smo čisto po naključju izvedeli za gospo Brabaro s Ptuja in jo kar kontaktirali. Smo pa enega belega švicarja občudovali že pred leti, tako da smo že nekaj vedeli o pasmi. Ja, in ko smo prišli k Brabari in njeni pasji družinici, je to bilo to. Od psičk je ostala samo še Ally in očitno čakala na nas sunny.

Kot je že zapisala Anja, so resnično vdani in zvesti spremljevalci. Ally je kot senca, vsepovsod me spremlja; tudi ko drema pa se kam prestaviš, je že za tabo.
Kar se pa tiče otrok - je pa naša "pesa" čista pravljica: prijazna, nežna, igriva in vedno pripravljena za kakšne lumparije - ja, to je glavno.
Very Happy Very Happy Very Happy Ta je pa dobra Very Happy Very Happy Very Happy Kdo pravi da so okusi različni Very Happy Very Happy Very Happy Tudi naša Nikita je zelo zvesta, ves čas mi je za petami. V nasprotju z dogo, ki mi je sicer sledila vsepovsod, ampak z dekico v gobcu, da ni ležala na trdem, je Nikiti vseeno, kam se uleže, samo da je zraven. Brez deke lol!
Nazaj na vrh Go down
Anna Purna

Anna Purna


Število prispevkov : 57
Join date : 22/04/2013

Pohvale foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale foruma   Pohvale foruma Icon_minitimeNed Jun 02, 2013 7:36 am

Tudi Anu je najina bela senca Smile pa nič je ne moti, da se uleže na trdo.

lenciprva je napisal/a:
Ally Babette je napisal/a:
Sancy in lenciprva, očitno imamo lastniki belih švicarjev in tistih, ki to še bodo, zelooo podobne okuse. Tudi mi smo namreč bili že skoraj odločeni za švicarskega planšarja, vmes se je porodila še želja po dogi ... No, in potem smo čisto po naključju izvedeli za gospo Brabaro s Ptuja in jo kar kontaktirali. Smo pa enega belega švicarja občudovali že pred leti, tako da smo že nekaj vedeli o pasmi. Ja, in ko smo prišli k Brabari in njeni pasji družinici, je to bilo to. Od psičk je ostala samo še Ally in očitno čakala na nas sunny.

Kot je že zapisala Anja, so resnično vdani in zvesti spremljevalci. Ally je kot senca, vsepovsod me spremlja; tudi ko drema pa se kam prestaviš, je že za tabo.
Kar se pa tiče otrok - je pa naša "pesa" čista pravljica: prijazna, nežna, igriva in vedno pripravljena za kakšne lumparije - ja, to je glavno.
Very Happy Very Happy Very Happy Ta je pa dobra Very Happy Very Happy Very Happy Kdo pravi da so okusi različni Very Happy Very Happy Very Happy Tudi naša Nikita je zelo zvesta, ves čas mi je za petami. V nasprotju z dogo, ki mi je sicer sledila vsepovsod, ampak z dekico v gobcu, da ni ležala na trdem, je Nikiti vseeno, kam se uleže, samo da je zraven. Brez deke lol!
Nazaj na vrh Go down
AnjaŠ




Število prispevkov : 15
Join date : 27/06/2013

Pohvale foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale foruma   Pohvale foruma Icon_minitimeČet Jun 27, 2013 10:25 pm

Super za tale forum, sem vesela, da ga imamo:) ... s partnerjem imava doma kar dva primerka te pasme in lahko rečeva, da je ta pasma najboljša Smile So super do otrok, do ostalih domačih živali, so učljivi, radi se igrajo in delajo. Je pa pasja šola res nujna, ker je pes velik in mora znati osnove in biti socializiran.
Nazaj na vrh Go down
Anja
Admin
Anja


Število prispevkov : 184
Join date : 02/04/2013
Kraj : Maribor

Pohvale foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale foruma   Pohvale foruma Icon_minitimePet Jun 28, 2013 2:16 am

Anja dobrodošla ( lepo ime imaš haha, imava istega), sem videla, da si že kar veliko pisala na forumu glede na to, da si nova tukaj, hvala!

Me veseli, da sta s partnerjem takšna ljubitelja te pasme, res fantastično! I love you
Nazaj na vrh Go down
https://svicarskibeliovcar.slovenianforum.com
Sponsored content





Pohvale foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale foruma   Pohvale foruma Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Pohvale foruma
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Pravila foruma

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Švicarski beli ovčar :: O forumu :: Knjiga mnenj-
Pojdi na: