Švicarski beli ovčar
Švicarski beli ovčar
Švicarski beli ovčar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Švicarski beli ovčar

Forum za vse ljubitelje pasme
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
Išči
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
ovčar beli fliegeland unterberg švicarski
Latest topics
» Slo white rose Venus
Beli Švicarski ovčar nakup Icon_minitimePet Sep 15, 2017 8:57 pm by Anja

» Koliko aktivnosti potrebuje BŠO?
Beli Švicarski ovčar nakup Icon_minitimeSob Maj 06, 2017 1:40 am by Anja

» Vzreditelji pasme
Beli Švicarski ovčar nakup Icon_minitimeSob Apr 29, 2017 1:11 am by vom Weissen Unterberg

» Kaj znajo naši švicarji?
Beli Švicarski ovčar nakup Icon_minitimePet Apr 28, 2017 10:26 am by Anja

» Moja zgodba-pot do razsvetlitve
Beli Švicarski ovčar nakup Icon_minitimePon Jul 18, 2016 3:07 am by Anja

» Kastracija in sterilizacija
Beli Švicarski ovčar nakup Icon_minitimePon Jul 18, 2016 12:17 am by Anja

» Kdo je to beli švicarski ovčar?
Beli Švicarski ovčar nakup Icon_minitimeNed Jul 17, 2016 11:09 pm by Anja

» Pasji športi
Beli Švicarski ovčar nakup Icon_minitimeNed Jul 17, 2016 11:00 pm by Anja

»  Žival kot darilo ali igrača? Nikakor!
Beli Švicarski ovčar nakup Icon_minitimeNed Jul 17, 2016 10:53 pm by Anja

April 2024
PonTorSreČetPetSobNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Affiliates
free forum


 

 Beli Švicarski ovčar nakup

Go down 
+6
Stanka
Bijeli anđeli
Anna Purna
Nadja
Anja
white beauty
10 posters
AvtorSporočilo
white beauty




Število prispevkov : 2
Join date : 03/04/2013

Beli Švicarski ovčar nakup Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Beli Švicarski ovčar nakup   Beli Švicarski ovčar nakup Icon_minitimeSre Apr 03, 2013 1:20 am

Spoštovani!

Vem, da vas na forumu še ni veliko, vem, da je forum popolnoma nov vendar upam, da mi bo vsaj adminka znala svetovati. Čisto po naklučju sem naletela na forum.

Zanima me kje bi lahko našla leglo te pasme? Sem popolna začetnica v tem Embarassed Gledala sem oglase po bolhi, vendar ne vem, resnično ne vem komu zaupati. Kakšen predlog? Morda veste za kakšno leglo, kjer so vzreditelji ok?

Joooj, 1000x vam hvala če bo kdo pomagal!
Nazaj na vrh Go down
Anja
Admin
Anja


Število prispevkov : 184
Join date : 02/04/2013
Kraj : Maribor

Beli Švicarski ovčar nakup Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Beli Švicarski ovčar nakup   Beli Švicarski ovčar nakup Icon_minitimeSre Apr 03, 2013 1:31 am

White beauty dobrodošla!! cheers Sem vesela, da si se odločila pisati na forum in registrirati seveda. Seveda lahko pomagam oz. se vsaj potrudim po najboljših močeh.

V Sloveniji imamo vzreditelje te prečudovite pasme Very Happy
Za začetek si lahko ogledaš spl. stran Slavi Kumberger iz psarne SLO White rose.

http://slo-whiterose.tripod.com/

Vendar ne vem kdaj načrtuje leglo. V sredo izide nova št. revije Moj pes, in v njej bodo njeni psi! I love you Psarna je seveda dokaj priznana.

Potem so tukaj še vzreditelji pri katerih si jaz zeeelo želim kupiti švicarja:
http://www.svicarski-ovcar.com/homee.html

Vzrediteljica je resnično kapo dol, SUPER. Je vedno na voljo, svetuje, daje uporabne informacije... Sicer jo pa sama kontaktiraj, so pa iz Hrvaške Smile Imajo narejenih veliko zdravstvenih pregledov za njihove pse, kar je super.
Bolhi se izogibaj! Saj tam se le redko pojavi kakšno res kvalitetno leglo, večinoma samo šteparija in pa psi iz psarne Fliegeland, ki za moje pojme ni nekaj vredu... Sploh ko sem poslušala lastnike o smrdečih boksih, brala forume in bloge, kako se Muhič sploh ne pozanima kam da pse, tudi roblemi s kolki se pojavljajo.

Sama še sicer nimam švicarja, vendar si ga MOČNO želim.. Želja je velika in resnično upam, da se mi v prihodnosti pridruži.

Lep pozdrav, Anja

Nazaj na vrh Go down
https://svicarskibeliovcar.slovenianforum.com
white beauty




Število prispevkov : 2
Join date : 03/04/2013

Beli Švicarski ovčar nakup Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Beli Švicarski ovčar nakup   Beli Švicarski ovčar nakup Icon_minitimeSre Apr 03, 2013 1:33 am

Ooo, Anja najlepša hvalaa! cheers

Se bom pozanimala in te informacije mi bodo prišle še kako prav.

Nazaj na vrh Go down
Nadja

Nadja


Število prispevkov : 12
Join date : 06/05/2013

Beli Švicarski ovčar nakup Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Beli Švicarski ovčar nakup   Beli Švicarski ovčar nakup Icon_minitimePon Maj 06, 2013 5:29 am

Glede opazke na račun psarne Fliegeland... Ne prosim vseh psov metati v isti koš.
O Muhiču ne bom izgubljala besed, kajti on zame ni niti V od vzreditelja, kar pa se tiče njegovih švicarjev ne poznam nobenega, ki bi imel kakršne koli težave. Govori pa se marsikaj.. ampak roko na srce, veliko tega je "baba čula - baba rekla". Javijo se naj tisti, ki iz prveroke vedo povedati kaj in kako. Vse ostalo je samo pretok info., ki pa niso nujno resnične. Govorim izključno samo o švicarjih (da ne bo pomote).
Sama imam potomko obeh staršev Fliegeland in je psica čudovita, zdrava,... Švicarji katere poznam, vključno starša od naše Ginne (psarna F) niso v njegovem lastništvu, tako, da če tudi nosijo naziv psarne F niso nič slabši od drugih. Zato ni potrebno, da so na slabem glasu.
Naik Nanook F. ima potomce povsod (slo+tujina) in je izredno čudovit, zdrav pes in njegovi potomci dosegajo neverjetne rezultate na razstavah, so odlični delovni psi, itd.

Pa še majhna info., pred razplodom je vsak pes zdravstveno pregledan in, če psica ni zdrava, če so kakršne koli hibe (kolki, komolci), ne bodo dobili vzrejnega dovoljenja. In brez vzrejnega dovoljenjani ni rodovnika! Tako mladiči/potomci takšnih staršev ne bodo imeli rodovnika, zato odsvetujem nakup t.i.: "Čistokrvnih mladičev brez rodovnika", katerih je oglasov žal ogromno. Od tod tudi bolni psi.

Lp*
Nazaj na vrh Go down
Anja
Admin
Anja


Število prispevkov : 184
Join date : 02/04/2013
Kraj : Maribor

Beli Švicarski ovčar nakup Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Beli Švicarski ovčar nakup   Beli Švicarski ovčar nakup Icon_minitimeTor Maj 07, 2013 1:07 am

Jaz sem na pesjanarju brala prav primer, da ima potomka iz te psarne hudo obliko displazije kolkov. In sem pripričana, da ni edini primer. Wink Moraš imeti pa res srečo na loteriji, da upaš na zdravega psa od tako slabega vzreditelja, ki ne da veliko na pse, že pri izbiri mladičev ne in socializaciji ( brala bloge, se pogovarjala z lastniki).
Jaz osebno ne bi tvegala...

Seveda se najdejo SUPER vzreditelji, sama poznam tri, ki so mi fuul všeč Smile In bi od enega izmed njih celo vzela psa ( če bi le imela to možnost). Ampak žal niso vsi vzreditelji vestni. Treba je ločiti plevel od zlata.

Prav tako se pa strinjam s tem: NE kopujte nerodovniških " švicarjev" To je največja napaka, kar jo lahko stoiš pri nakupu pasemskega psa. ( Nerodovniški to žal ni).
Nazaj na vrh Go down
https://svicarskibeliovcar.slovenianforum.com
Nadja

Nadja


Število prispevkov : 12
Join date : 06/05/2013

Beli Švicarski ovčar nakup Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Beli Švicarski ovčar nakup   Beli Švicarski ovčar nakup Icon_minitimeTor Maj 07, 2013 1:33 am

Ne zagovarjam vzreditelja in ne delam mu reklame. Zagotovo ne svetujem nakupa pasjega mladiča pri njemu, ne glede na pasmo. Kot sem tudi že prej napisala, da ga ne morem niti nazivati z besedo vzreditelj. V bistvu pa ni govora o njem.
Seveda se bo vsak novopečen lastnik dodobra informiral o starših mladiča, katerega bo vzel. In ne, ni pomemben samo dober glas psarne, "preveriti" je treba tudi pedigree obeh staršev.
Kar sem želela je, poudariti, da če tudi ima pes naziv psarne F ni nujno, da je slab in bolan pes.

Samo primerček: Surprised
Naša članica Anna Purna ima psičko, katera starša sta Zaina in B.Brit. Prav Zaina (mamica mladičke) pa je potomka N.Naika F. in Verone F. (oba nosita naziv psarne F). Če bi potem vsi F psi bili "slabi", verjamem, da se Brit od Bijelih Anđela zagotovo ne bi paril z potomko Fliegeland.

Lp*
Nazaj na vrh Go down
Anja
Admin
Anja


Število prispevkov : 184
Join date : 02/04/2013
Kraj : Maribor

Beli Švicarski ovčar nakup Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Beli Švicarski ovčar nakup   Beli Švicarski ovčar nakup Icon_minitimeTor Maj 07, 2013 1:48 am

Saj vem, da mu ne delate reklame, nisem pomislila, samo opozoriti sem želela bodoče kupce, ni bilo mišljeno na vas Very Happy
Se strinjam glede napisanega. Vse kar sem želela povedati je to naj pazijo pri kom kupijo psa, to je vse Smile

lp
Nazaj na vrh Go down
https://svicarskibeliovcar.slovenianforum.com
Nadja

Nadja


Število prispevkov : 12
Join date : 06/05/2013

Beli Švicarski ovčar nakup Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Beli Švicarski ovčar nakup   Beli Švicarski ovčar nakup Icon_minitimeTor Maj 07, 2013 2:11 am

Vem, da ni bilo mišljeno meni osebno. Zagotovo, ter se tudi strinjam z vsem kar si napisala. Veliko drugih vzrediteljev je, ki so veliko boljši od tega kmetavza (se opravičujem izrazu). Sploh ne morem razumeti kako je lahko še na tej sceni... confused Ampak to je že druga tema.. Smile

Zmoti me samo to, kako ljudje zlahka posplošujejo in obsojajo vse po vrsti... Kadar beseda nanese kdo so starši naše razvajenke in, ko izvejo ime psarne pogledajo Ginni, kot da je najbolj bolan pes na svetu. Občutek ni prijeten... Crying or Very sad
Nazaj na vrh Go down
Anna Purna

Anna Purna


Število prispevkov : 57
Join date : 22/04/2013

Beli Švicarski ovčar nakup Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Beli Švicarski ovčar nakup   Beli Švicarski ovčar nakup Icon_minitimeTor Maj 07, 2013 6:20 am

Pomembna je poleg prednikov (zdravstveni vidik - definitivno velikega pomena) predvsem primarna socializacija, ki pa je popolnoma odvisna od vzreditelja, torej tistega, kjer psa vzameš in ne od priimka, ki ga nosita mati in oče (ta pove o zdravstvenem vidiku, genih).

Gospo Barbaro iz psarne Les Trois Baisers (http://svicarskibeliovcar.weebly.com/) definitivno priporočam, ker upošteva oba vidka: zdravstveni in socializacijski

Nazaj na vrh Go down
Anja
Admin
Anja


Število prispevkov : 184
Join date : 02/04/2013
Kraj : Maribor

Beli Švicarski ovčar nakup Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Beli Švicarski ovčar nakup   Beli Švicarski ovčar nakup Icon_minitimeTor Maj 07, 2013 6:40 am

Nadja verjamem, da ni prijetno... Pa vendar uživajte s kužiko dokler se da in se ne ozirajte na mnenje ljudi, vi veste resnico! Wink

Anna Purna se strinjam glede gospe Barbare, sva jo imela s fantom možnost spoznati na razstavi, čisto nepričakovano I love you
Nazaj na vrh Go down
https://svicarskibeliovcar.slovenianforum.com
Anna Purna

Anna Purna


Število prispevkov : 57
Join date : 22/04/2013

Beli Švicarski ovčar nakup Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Beli Švicarski ovčar nakup   Beli Švicarski ovčar nakup Icon_minitimeTor Maj 07, 2013 9:49 pm

Vse kar piše gospa Barbara o njenem delu z mladiči drži: rezultati njene primarne socializacije se vedno znova pokažejo v vsakdanjih situacijah. Psi (spremljam tudi nekaj somladičkov) so izredno stabilni, odprti do drugih ljudi, živali in do vsake nove situacije. Tudi drugi poznavalci psov, ki sem jih do sedaj srečala, so vsi naravnost navdušeni kako stabilna je naša psička.
Nazaj na vrh Go down
Bijeli anđeli

Bijeli anđeli


Število prispevkov : 15
Join date : 22/04/2013

Beli Švicarski ovčar nakup Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Beli Švicarski ovčar nakup   Beli Švicarski ovčar nakup Icon_minitimePet Maj 31, 2013 5:25 am

Uh, ovdje je zanimljivo.... Laughing
Jedino sto bi ja rekla na ovu temu je.... Miran Muhic je covjek s velikim iskustvom sa psima, a na svakom kupcu je da li on zeli ili ne psa iz takvog uzgoja.
Ja sam svoju prvu zenku kupila tamo, ona je eksterijerno odlicne kvalitete i pravi predstavnik pasmine, ali s druge strane zbog nedostatka socijalizacije u naranijoj dobi bilo mi je potrbno mnogo vise truda i rada s njom nego npr. s Issom koja je kupljena od "uzgajivaca sa srcem" kako kaze Anja Very Happy koji jako brine na karakter pasa.... Issa je pas za pozeljeti, toliko vsela, otvorena, voli ljude koje mi volimo, poslusna..... ja kazem savrsen ljubimac dok je Azra zauuvijek ostala rezervirana i sada s porastom samopouzdanja zbog mnogo rada i truda cak i "opasna" i pravi cuvar i jedini mog dvorista Very Happy no ona nikad nije bila pas koji ce se maziti dok je Issa non stop u zicanju za ulazak u krilo Very Happy

Idealno bi bilo kupiti stene od iskusnog uzgajivaca, koji "zna sto radi" i koji daje sebe u to da stencima priusti najbolju socijalizaciju, njegu i skrb i pravilnom kombinacijom gena uzgaja kvalitetne pse.

Mi ocekujemo nakon dugo vremena leglo od nasih Fuega i Isse koji su obje toliko divni karakterno da jedva cekam te bebe. A Fueg osim sto je super karakterno je i eksterijerno u vrhu.
Beli Švicarski ovčar nakup 48615510151712952066579

Beli Švicarski ovčar nakup 98384510151712958271579

Od tog legla ocekujemo vrlo aktivne pse s odlicnim predispozicijama za rad, npr. agiliti, potraga, Ipo treninzi.... Također se nadamo i vrlo lijepim stencima jer Fuego i Issa se nadopunjavaju eksterijerno odlicno i rodvnici im se super slazu jer je radjeno linijsko parenje na odlicno americkog psa, tako da.... cekamo da vdimo koliko cemo biti u pravu Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Stanka




Število prispevkov : 2
Join date : 20/07/2013

Beli Švicarski ovčar nakup Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Beli Švicarski ovčar nakup   Beli Švicarski ovčar nakup Icon_minitimeNed Jul 21, 2013 7:24 pm

No pa,da se še jaz oglasim.Tudi mi imamo psičko kupljeno pri g.Muhiču.Kot mladiček je bila prav taka kot opisujete ostali na tem forumu.O njemu nimam lepega mnenja,saj mi kot vzreditelj ni stal nikoli ob strani.Z psičko sem se trudila vsak dan,da sem jo socializirila,do te mere,da sva lahko začele hoditi na razsatave.Nikoli me ni vprašal,če nameravam na razstavo,kaj šele,da bi mi dal kake napotke glede vzgoje,vzreje,....Gleda me kot konkurenco in blati pri bodočih lastnikih.Ni pa si vzel niti enkrat čas,da bi prišel na obisk in se prepričal kam in k kašnim ljudem je njegova Vanessa odšla čeprav se ponaša z prvaštvom Slovenije in je tudi ona kot tudi drugi njegovi čudoviti pasji potomci pripomogla k njegovemu imenu.Ima lepe pse,narobe je samo to,da vzrejo gleda samo čez denarnico.Pravi vzreditelj je že pri kotitvi zraven in pri meni se začne socializacija od tistega trenutka dalje.Pravkar imamo leglo,pa čeprav še ne hodijo jim posvečam veliko,veliko časa,saj sem mnenja,da so prvi tedni živlenja zelo pomenbni pri razvoju psov nasplošno.
Nazaj na vrh Go down
urška




Število prispevkov : 1
Join date : 27/08/2013

Beli Švicarski ovčar nakup Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Beli Švicarski ovčar nakup   Beli Švicarski ovčar nakup Icon_minitimeTor Avg 27, 2013 1:56 am

Spoštovani!

Doma se odločamo za nakup belega švicarskega ovčarja.
Prosim za kontakt kakih rejcev ki imajo leglo zdaj v kratkem, psički so lahk brez rodovnika, škoda denarja ko lahko psa dobiš skor zastonj.

kuža bi bival v pesjaku.
in seveda prost izhod iz pesjaka na dokaj velik vrt
Nazaj na vrh Go down
Anja
Admin
Anja


Število prispevkov : 184
Join date : 02/04/2013
Kraj : Maribor

Beli Švicarski ovčar nakup Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Beli Švicarski ovčar nakup   Beli Švicarski ovčar nakup Icon_minitimeTor Avg 27, 2013 2:05 am

Urška, dobrodošla na forumu!

Srčno ti odsvetujem nakup mladička brez rodovnika. Na oglasnikih so se žal pojavili oglasi nerodovniški "švicarjev" ki sploh niso to kar bi morali biti, poleg tega pa živijo na betonu in v umazaniji.
Ti psi bi MORALI odraščati v topli hiši, ob veliko različnih zvokov, ob ljudeh, da se primerno socializirajo!

Plus to, da ti psi nikakor NISO za v pesjak, saj sledijo človeku kot sence, vse bi dali za njegovo bližino. ( seveda se najdejo izjeme, ki so raje zuaj, a nasploh za pasmo velja napisano).

Čeprav so švicarji dokaj zdrava pasma se vseeno morajo opravljati zdravstveni pregledi, kar vključuje

-Slikanje kolkov
-Komolcev
-Pregled oči
-ramen
-MDR test (ponekod, ni nujen)

in tako naprej,, odvisno od vzreditelja koliko da na zdtavje pasme Wink

Zdaj pa se vprašaj. Katere zdravstvene preglede imajo REJCI/prodajalci ( ne, vzreditelji) nerodovniških psov? NOBENE! Saj jim ni mar za to! Važno jim je, da mladičke čimprej prodajo.
To nakazuje že na to, da jih imajo izven hiše!
Vse vzreditelje kaj poznam imajo svoje pse NOTER! Ob sebi!

In tako je prav!

Psi, ki živijo v izolaciji niso primerno socializirani, kar lahko vodi do razno raznih psihičnih težav.

Prav tako pravi vzreditelj proda kužka s pogodbo, da zraven kakšne nasvete, napotke ob prevzemu mladička, oz. članke za sobivanje z novih mladičkom, paket hrane...

Mladičke navadi tudi na vožnjo z avtomobilom, hojo na povodcu, morda na čistočo...

In zaradi vsega tega in tudi iskanja primernnega samca ( gredo kilometre in kilometre do primernega plemenjaka) in še mnogo več, so rodovniški psi tako dragi!

In zato je VREDNO dati več denarja!

lp


Nazadnje urejal/a Anja Pon Jan 26, 2015 4:08 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
https://svicarskibeliovcar.slovenianforum.com
Stanka




Število prispevkov : 2
Join date : 20/07/2013

Beli Švicarski ovčar nakup Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Beli Švicarski ovčar nakup   Beli Švicarski ovčar nakup Icon_minitimeTor Avg 27, 2013 2:53 am

Urška mi imamo leglo Belih švicarskih ovčarjev.So rodovniški,oba starša sta šampiona z vzrejnim dovoljenjem.Upam,da veš kaj to pomeni glede na to,da si napisala,da bi imela psa brez rodovnika tudi.Dobro premisli,saj včasih te tak nakup lahko malo pozneje zelo drago stane,saj ob takem nakupu niti neveš,če sta starša zdrava,...No nebom ti dajala podukov odločitev je tvoja.Nismo pa vsi vzreditelji lovci na denar.Pri meni kuža stane 650 eur.
Nazaj na vrh Go down
angelina12

angelina12


Število prispevkov : 5
Join date : 06/12/2014

Beli Švicarski ovčar nakup Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Beli Švicarski ovčar nakup   Beli Švicarski ovčar nakup Icon_minitimeSob Dec 06, 2014 6:39 am

A ima kdo izkušnje z oglasom na b****

Prodamo mladičke čistokrvnega švicarskega belega ovčarja - brez papirja.
Psi- trije samci in pet samic starih dva meseca so pripravljeni za prevzem.
Psički se nahajajo na Hrvaškem.
Cena s prevozom je 500,00 EUR za vsakega.




**********


mnenja?
Nazaj na vrh Go down
vom Weissen Unterberg

vom Weissen Unterberg


Število prispevkov : 30
Join date : 03/12/2014

Beli Švicarski ovčar nakup Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Beli Švicarski ovčar nakup   Beli Švicarski ovčar nakup Icon_minitimePet Dec 12, 2014 11:31 am

angelina12 je napisal/a:
A ima kdo izkušnje z oglasom na b****

Prodamo mladičke čistokrvnega švicarskega belega ovčarja - brez papirja.
Psi- trije samci in pet samic starih dva meseca so pripravljeni za prevzem.
Psički se nahajajo na Hrvaškem.
Cena s prevozom je 500,00 EUR za vsakega.




**********


mnenja?
nočejo povedati niti imena staršev.. Crying or Very sad
Nazaj na vrh Go down
http://vomweissenunterberg.eu
nincamarinca




Število prispevkov : 5
Join date : 24/11/2014

Beli Švicarski ovčar nakup Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Beli Švicarski ovčar nakup   Beli Švicarski ovčar nakup Icon_minitimeSre Jan 07, 2015 6:39 am

Nekaj naj bo jasno: čistokrvnih švicarskih belih ovčarjev ( ali katerekoli druge pasme) brez papirjev oziroma rodovnika NI!!! Vse ostalo je nateg in takšnim rejcem ( ki to seveda niso, so le prekupčevalci in zaslužkarji), bi se jim odgovoren kupec in bodoči lastnik kužka moral daleč ogniti. Kaj pomeni rodovnik pa je zelo lepo razloženo tukaj:
http://www.mojpes.net/modules/news/article.php?storyid=1265

Lp,
Nina
Nazaj na vrh Go down
vom Weissen Unterberg

vom Weissen Unterberg


Število prispevkov : 30
Join date : 03/12/2014

Beli Švicarski ovčar nakup Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Beli Švicarski ovčar nakup   Beli Švicarski ovčar nakup Icon_minitimePon Jan 12, 2015 1:21 am

nincamarinca je napisal/a:
Nekaj naj bo jasno: čistokrvnih švicarskih belih ovčarjev ( ali katerekoli druge pasme) brez papirjev oziroma rodovnika NI!!! Vse ostalo je nateg in takšnim rejcem ( ki to seveda niso, so le prekupčevalci in zaslužkarji), bi se jim odgovoren kupec in bodoči lastnik kužka moral daleč ogniti. Kaj pomeni rodovnik pa je zelo lepo razloženo tukaj:
http://www.mojpes.net/modules/news/article.php?storyid=1265

Lp,
Nina

Točno tako! Že ko se odločamo/te za nakup rodovniškega mladiča je potrebno kar nekaj časa (in znanja), da se najde pravega vzreditelja, ki daje poudarek na zdravje psov in ustrezno socializacijo mladičkev, kaj šele pri nerodovniških psih ko ne več niti kdo je oče oziroma mati Sad

Kdor išče novega družinskega člana, naj me z veseljem kontaktira, tudi sami v začetku Februarja pričakujemo zelo kakovostno leglo Švicarskih belih ovčarjev, popolnoma zdravih staršev, z velikim poudarkom na socializaciji mladičkev, več informacij si lahko ogledate na naši spletni strani: [url=http://vomweissenunterberg.eu]http://vomweissenunterberg.eu [/url]
Nazaj na vrh Go down
http://vomweissenunterberg.eu
Sponsored content





Beli Švicarski ovčar nakup Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Beli Švicarski ovčar nakup   Beli Švicarski ovčar nakup Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Beli Švicarski ovčar nakup
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Beli Švicarski ovčar Kan
» Beli švicarski ovčar Ayk
» Odločanje za nakuP BŠO
» Beli švicarski ovčar-Kupim
» beli švicarski ovčar Nay Fliegeland

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Švicarski beli ovčar :: Beli Švicarski ovčar :: Vzreja in nakup-
Pojdi na: